Türkçe English 22 Temmuz 2019 Pazartesi
Site Menü
Ana Sayfa
Yönetim Kurulu
Vücut & Fitness
Çalisma Günleri
Sporcular
Milli Sporcular
Antrenör-Hocalar
Sponsorlar
SPOR EK BİLGİLERİ
REKLAMLAR
Antrenman ve Bilek Güreşi çalışma Egzersizleri
Bedensel Engelliler Bilek Güreşi Tarihçesi
Acil - Önemli Telefon Numaralari
Türkiye'deki Üniversitelerin Telefon Numaraları
Rugbi Takımımız
TÜM BRANŞLARIMIZ( BAY - BAYAN )
Foto Galeri
Forum
İletişim

Videolar

Anket
Sitemizin Tasarimini Nasil Buldunuz?
Çok Güzel

Yyi

Orta

Kötü


Linkler

Son Forum Konuları
Milli Sporcular

Hatice Günaçtı.B.Engelli                         Salih Günaçtı                              

(01/01/1964)                                                              (11/01/1952)             

Düzce                                                                            Düzce     

2000-İstanbul avrupa ş.   1.                      2007-İsveç Avrupa ş.      5.    
2003-Almanya avrupa ş.  3.
2003-Canada dünya ş.     2.
2005-Bulgaristan avp ş . 3.                                       Erdal Çelik
2007-İsveç avrupa ş.        3.
2007-Bulgaristan Dünya ş. 4.
2008 - Norveç Avrupa ş.   3.                                 2018 Bulgaristan Avrupa ş. 5
2008 - Canada Dünya ş.   4.
2009 - Bulgaristan Avrupa ş. 2.                                  Ahmet Çelik
2012- Polonya Avrupa ş. 3.
2013-Litvanya Avrupa ş. 4.                                2018 Türkiye Dünya ş. 10
2014- Azerbaıjan baku Avrapa Ş. 2./2.
2015- Bulgaristan Avruşa Ş.  1.  /  2.

 

     
 Şenol Özer                                                  Ahmet sait Bulut
     (06/03/1990)                                                                         (10/08/1990)

        Nevşehir                                                                                Erzincan

  2007-Bulgaristan Dünya ş. 13.                                     2008 -Norveç Avrupa Ş. 3

 

Binali Akan                                           Muharrem Bektaş.B.Engelli

(30 / 01 / 1970)                                                                 (13/07/1991)

    İstanbul                                                   Kastamonu

2011-Türkiye Avrupa ş   1.
2013-litvanya Avrupa ş. 2.                             2009 - Bulgaristan Avrupa ş. 2.
2013-polonya Dünya ş.13.                             2009- İtalya Dünya ş.              3.
2014- Azerbaıjan baku Avrapa Ş. 1.                     2011-Türkiye Avrupa ş.          3.
2014 Litvanya Dünya Ş. 8.                            2011- Kazakistan Dünya ş.    3.
2015-Bulgaristan Avrupa Ş. 6.                2018 Türkiye Dünya ş.        9

 

İbrahim Cömert                                M.Selman Fırıncı
(10/01/1991)                                                               (12/10/1992)
Giresun                                                                           istanbul
2009 - Bulgaristan Avrupa ş. 5.                   2009 - Bulgaristan Avrupa ş. 5.
2013-polonya Dünya ş. 8.                             2010-Rusya Avrupa ş.             4.
Birol Say                                                             Esra Kaynar.B.Engelli
Adana                                                                       (26/10/1995)
2009 - Bulgaristan Avrupa ş. 11.                            İSTANBUL 
                                                                             2009- İtalya Dünya ş. 4.

 

 Filiz Tazan.B.Engelli                                     Şükrü Pala
( 01 / 10 / 1968)                                                             ( 05/05/1985 )
İstanbul Diyrbakır                                                            KIRŞEHİR
2004- Polonya Avrupa ş.       1.                                 DÜNYA Ş.   6.
2005-Bulgaristan Avrupa ş. 1.
2011-Türkiye Avrupa ş.       4.
2011- Kazakistan Dünya ş. 5.

Nurettin Yüksel.B.Engelli                                                  İbrahim Aday
( 01 / 01 / 1952 )                                                                              (01 / 09 / 1993)
       SİNOP                                                                                             İstanbul
1997 - Hindistan Dünya ş.      1.                                           2011-Türkiye Avrupa ş. 8.
1998 - Mısır Dünya ş.               1.
1999-Macaristan Avrupa ş.    1.
2000- İstanbul Avrupa ş.        1.
2000-  ABD Dünya ş.               1.                                                      Mürsel Adalı.B.Engelli
2001- İtalya Dünya ş.             1.                                                       (02 / 03 / 1979) 
2003- Almanya Avrupa ?.      2.                                                           Lüleburgaz
2003- Canada Dünya ş.         1.                                             2012 - Polonya Avrupa ş. 3.
2004- Polonya Avrupa ş.       1.
2005- Bulgaristan Avrupa ş. 2.
2006- İngiltere Dünya ş.       3.
2007-İsveç Dünya ş.              4.
2008- Norveç Avrupa ş.         2.                                              Oğuzhan Danacıoğlu
2009- Bulgaristan Avrupa ş. 2.                                                     (25 / 07 / 1995)
2010-Rusya Avrupa ş.            3.                                                         Çankırı
2010-ABD Dünya ş.                 7.                                           2012- polonya Avrupa ş. 2.
2011-Türkiye Avrupa ş.       2.                                             2013-Litvanya Avrupa ş. 5.
2011- Kazakistan Dünya ş. 11.

Beyzanur Avcı                                                 Ecem Tren
(26 / 11 / 1996)                                                                         (............)
        Bitlis
2012- polonya Avrupa ş. 3.                                       2016- Romanya Avrupa Ş. 2.

2013-Litvanya Avrupa ş. 4.                              2016- Bulgaristan Dünya Ş. 4. / 4.

2014- Azerbaıjan baku Avrapa Ş. 1.

2014-Litvanya Dünya ş. 4.
2015- Bulgaristan Avrupa Ş. 3.
2015- Malezya Dünya Ş. 4./ 4.
2016- Romanya Avrupa ş. 1.
2016- Bulgaristan Dünya Ş. 3. / 3.
2017-Polonya Avrupa  Ş.5
2017-Macaristan Dünya ş.3
2018 Bulgaristan Avrupa ş. 9
2018 Türkiye Dünya  ş. 8
Emrah Okçu                                       Mustafa Altuncu
(01 / 10 / 1994)                                                                (1995)
Ardahan                                                                   2012- Brezilya Dünya ş.  3.
2012 -polonya avrupa ş. 8.

2013-Litvanya Avrupa ş. 4.

2013-Polonya Dünya ş.  1.

2014- Azerbaıjan baku Avrapa Ş. 2.  

2013-Litvanya Dünya Ş.  6.

2015-Bulgaristan Avrupa Ş. 3.

2015 - Malezya Dünya Ş. 3. / 4.
2016- Romanya Avrupa ş. 6.
2016-Bulgaristan Dünya Ş. 26. / 7.
2017-Polonya Avrupa    Ş.6 
2018 Türkiye Dünya     Ş. 10
2019 YUNANİSTAN AVRUPA Ş.2

Süreyya Ayçe.B.Engelli                           Mirza Bilal 
(01 / 07 / 1970 )                                               (09 / 06 / 1993 )

        Şiran                                                                     kırgızistan

2013-Litvanya Avrupa ş. 3.                                   2013- Litvanya Avrupa ş. 1.

2013-polonya Dünya ş. 3.                                        2013-polonya Dünya ş. 1.

2014- Azerbaıjan baku Avrapa Ş. 1./2.             2014- Azerbaıjan baku Avrapa Ş. 1./1.

2015- Bulgaristan Avrupa Ş. 1. / 1.                    2014-Litvanya Dünya ş. 2. / 1.
2015 - Malezya Dünya Ş. 1. / 1.                           2015 - Malezya Dünya Ş. 7. / 7.
                                                                            2018  Türkiye Dünya ş.   7

Onur Saribal.B.Engelli                                Serpil Duru.B.Engelli
(21 / 06 / 1997 )                                                     (01 /01 / 1984 )

    İstanbul                                      Sivas 
2013-Litvanya Avrupa ş. 1.                               2013-Litvanya Avrupa ş. 1.

2013-polonya Dünya ş. 1.

2014- Azerbaıjan baku Avrapa Ş. 1.
2015- Bulgaristan Avrupa Ş. 5.
2019 YUNANİSTAN AVRUPAŞ.5

Sebahat Melike Elitok                      Yusuf Fırıncı                       AHMET ÇELİK

  (03 / 10 / 1997 )                                                  ( 14 / 08 / 1996 )             2018 Türkiye Dünya  Ş.11

    Kastamonu                                                          Erzurum

2013- Litvanya Avrupa ş. 5.                        2013-Litvanya Avrupa ş. 4.

2014- Azerbaıjan baku Avrapa Ş. 1.       2013-Polonya Dünya ş. 6.

 2014 -Litvanya Dünya ş.   2. / 3.

                                                                        2014- Azerbaıjan baku Avrapa Ş. 5.

 
 Ömer Şahin                                     Zuhal Özkan                             MERİÇ GÜRLÜ 
(31 / 08 / 1995 )                                                     ( 30/04/1980 )                          2018 Türkiye Dünya  Ş. 12

       Sivas                                                                     Düzce

2013-Litvanya Avrupa ş. 3.                              Avrupa Ş. 7.

2013-Polonya Dünya ş. 10.

Bura Çakır                                                      Mustafa Karadağ.B.Engelli

                                                                                (25/10/1976)

                                                                                          İstanbul

2013-Polonya Dünya ş. 7.                                 2013-Polonya Dünya ş. 5.            

Murat Adatepe                                 Alen Halaçolu
 

2011 - Avrupa Ş.  7.                                         2013 - Dünya Ş.    2.

2012 - Avrupa Ş.  5.                                              Ömer Çakmak

2013 - Avrupa Ş.  6.                                       2018Tüekiye Dünya Ş.11

Oya Aydın.B.Engelli                                                            Serhat Şahin
 (17/07/1996)                                                                     

    Bartın     Bedensel Engelli                                                                         2014- Brezilya Dünya Ş.    16.

2014- Azerbaıjan baku Avrapa Ş.   1./1./1./1.
2015- Bulgaristan Avrupa Ş.  1. / 1.                        
Ramiz AKkurt                                              Furkan Demir.B.Engelli
                                                                                                 

2014- ------- Avrupa Ş.   6.                                  2015 BULGRİSTAN AVRUPAŞ.1
2017-..........Avrupa Ş.   5                                   2017 POLONYA AVRUPA Ş.4
                                                                                  2017 MACARİSTAN DÜNYA Ş.3
                                                              2019 YUNANİSTAN AVRUPA    Ş.4
                                                                                           
Mert Gürler              

2015  -------  Avrupa Ş.  5.
2015- El Salvador Dünya ş. 1.
2016- İspanya Avrupa Ş.  8.
Onur Atasoy                                               Ferhat Cıkmaz.B.Engelli
2015-Bulgaristan sofya Avrupa Ş.  4./ 4.                                               
                                                                                                                                         
                                                                                    2007-Türkiye Avrupa ş.       1. 
                                                                                    2007-ısvec Bedensel engellıler Avrupa ş. 2./3.
                                                              2007-Bulgarıstan Dunya ş. 2.
                                                              2009 İTALYA DÜNYA Ş.2
                                                             2019 YUNANİSTAN AVRUPA Ş.3
                                                                                                                        
Muhamett Hulisi Ekizer              Kerim İrfan Ekizer               IŞIL MEHTAP AKTAN 
2017-.........Avrupa ş.7        2017 ........Avrupa Ş. 8       2019 İSPANYA AVRUPA Ş.7
                                                                                       
Muammer Gökmen                       Burakcan Demir
2017 Romanya Dünya Ş. 6       2017 Romanya DünyaŞ.3
 
 Utku Günindi                                       Koray İlkmen
2017 İspanya Dünya Ş.6                 2017 İspanya Dünya Ş.11
                                             
                                               ŞAKİR KIZIL                                   
                                                                                       
Çetin Aksoy                             2019 İSPANYA AVRUPA Ş. 7                               
2017 Romanya Dünya ş.10
EYÜP ŞAHİN
2019 İSPANYA AVRUPA Ş. 7